Değişen Kur

Paykasa dünya genelinde giderek artan ödeme yöntemi olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Paykasa farklı limitlere sahip kartlardan oluşmaktadır. Bu kartlar arasından ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçerek alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Paykasa farklı limitlere sahip olduğundan dolayı farklı fiyatlandırmalara sahiptir. Bu durum ne kadar çok limite ihtiyacınız olduğu ile ilgilidir.
Paykasa limitleri döviz bazında belirlenmektedir. Bu nedenle satın almak istediğiniz Paykasa kartın fiyatı da döviz bazında ölçülerek Türk Lirasına çevrilmektedir. Ülkemiz döviz politikasında sabit kur olmadığından dolayı döviz kurları anlık olarak değişim göstermektedir. Bu nedenle Paykasa Card fiyatları belirlenirken sabit bir fiyat sunmak mümkün olmamaktadır. Anlık değişen kur değerleri Paykasa Card fiyatlarına anlık olarak yansıtılmaktadır.

Müşteri Temsilcimizle İletişime Geçin

İnternet sitemiz üzerinden Paykasa fiyatlarının belirtilmemesinin sebebi budur. Paykasa fiyatlarını öğrenmek istediğinizde Canlı Destek üzerinden bizlerle iletişime geçerek fiyat bilgisi alabilirsiniz. Anlık değişen kur bilgilerine uygun olarak müşteri hizmetleri yetkililerimiz sizlere Paykasa fiyatları hakkında güncel değerleri iletecektir.
Ayrıca belirtmek isteriz ki, Paykasa fiyatlarını belirlerken herhangi bir komisyon veya işlem ücreti talep etmemekteyiz. Paykasa fiyatlarının belirlenmesinde baz aldığımız tek şey döviz kurlarıdır. Bu sayede siz değerli müşterilerimize ekstra masraf talebinden bulunmadan, döviz kurunun gerçek değerinde fiyatlandırma sunmaktayız.
Yazımızı somutlaştırmak adına bir örnek vererek ilerleyelim. 100€ limite sahip Paykasa satın almak istediğinizde Canlı destek üzerinden bizlerle iletişime geçtiğinizde anlık döviz kuru üzerinden sizlere fiyatlandırma teklifi sunulmaktadır. O anki döviz kurunun 7TL olduğunu varsayalım. Sizlere sunulan fiyatlandırma teklifi 700TL olacaktır. Sizler düşünmek üzere birkaç saat zamana ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsunuz ve birkaç saat sonra satın almaya karar veriyorsunuz. Canlı Destek üzerinden bizlere ulaştığınızda döviz kurundaki anlık değişimler yeniden kontrol edilecektir. Bizlere yeniden ulaştığınızda anlık kur 7,1TL olsun. O zaman sizlere sunacağımız fiyatlandırma teklifi 710TL olacaktır. Bu rakamlar sadece örnek vermek ve somutlaştırmak adına yazılmıştır. İhtiyacınız olan Paykasa ya hemen sahip olmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçerek kesintisiz ve güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.