Paykasa Nasıl Alınır?

Paykasa Nasıl Alınır?

Paykasa nasıl alınır sorusu aklınıza geldi ve paykasa kart hakkında bilgi almak için sitemize ulaştınız. Kişiye özel kart kodu alıp, istediğiniz sitede kullanmak istiyorsunuz. Bu aşamada sorduğunuz, ‘’Paykasa nasıl alınır?’’ sorusunun cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Paykasa nasıl alınır? : Öncelikle genel olarak kart adı altında geçiyor olmasına rağmen, aslında plastik bir kart gönderilmemektedir. Günümüz ödeme teknolojilerindeki en büyük gelişmelerden biri olan paykasa kart, size gönderilecek olan 16 haneli şifrenin genel adıdır. Şifre olarak teslim edilmesi ile yapılan bu işlem, kargo ya da benzer bir durumu beklemeniz yerine, mail olarak, mesaj olarak ya da popüler mesajlaşma uygulaması whatsapp üzerinden gönderilerek size daha hızlı ulaştırılmaktadır.

Ziyaretçilerimiz sitemizden paykasa nasıl alınır sorusunu sorduklarında, aynı zamanda nasıl ödeme yapacaklarını merak ettiklerini iletmektedirler. Ödeme yapabilmeniz için, öncelikle sitemizden almak istediğiniz paykasa kart miktarını seçmeniz gerekmektedir. Paykasa kart fiyatlarımız belirlenmiş euro tutarlarının karşısında yazmaktadır. Örnek olarak 10€ – 80 TL benzeri rakamlar yazan fiyat listemizden, size uygun olan kart tutarını seçebilirsiniz. 10€ bakiyesi olan bir paykasa kart almak istediğinizde, bize havale ile 80 tl göndermeniz yeterlidir. Resmi paykasa bayisi olan firmamızdan alışveriş yapmadan önce, kullandığımız banka hesabına dair bilgi almanız gerekmektedir.

Kart almanıza yardımcı olabilmemiz için hesabımıza almak istediğiniz paykasa kart tutarı kadar havale yapmanız yeterlidir. Peki havale yaptık buradan sonra ödeme sistemi nasıl devam ediyor, paykasa nasıl alınır diye soruyorsanız, şu şekilde devam etmektedir. Hesabımıza almak istediğiniz paykasa kart tutarı için ödeme yaptıktan sonra, bize gönderdiğiniz tutar için bilgi vermeniz gerekmektedir. Bu işlemi telefondan arayarak, sitemizden yazarak ya da whatsapp üzerinden mesaj atarak yapabilmektesiniz. Çalışma arkadaşlarımız siz haber verdikten sonra, işleminizi kontrol edip size kart kodunuzu iletmektedir, paykasa kodunuzu teslim aldıktan sonra isterseniz hemen, isterseniz 1 sene içinde kullanabilmektesiniz.

Bir önceki yazımız olan Astropay ve Paykasa Birleşiyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

admin

Bir Cevap Yazın